Переможець щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея 2009» у номінації «Препарат року»

СВЕРБИТЬ ГОЛОВА? УВАГА, ВОШІ!

ЩО ТАКЕ ПЕДИКУЛЬОЗ

Педикульоз – паразитарне захворювання, що викликається вошами. Педикульоз виникає в місцях великого скупчення дітей: дитячий садок, школа, лагерь відпочинку, басейн, громадський транспорт. Заразитись вошами можна тільки при контакті з хворим або з речами, якими він користувався.

СИМПТОМИ ПЕДИКУЛЬОЗУ

Головна ознака педикульозу – сильний свербіж волосистої частини голови внаслідок укусів вошей. Свербіж може спричинити безсоння, при постійному розчісуванні можуть виникати запальні захворювання шкіри.

ВОШІ

Воші – маленькі комахи розміром 1,5–3 мм. Доросла воша живе 27–46 діб, живлячись 3–4 рази на добу кров’ю «хазяїна». Самка воші відкладає до 10 гнид на добу. Гниди – це яйця вошей жовто - білого кольору розміром до 1 мм. Самки прикріплюють гниди до волосся за допомогою клейкого секрету (фіксація до волосся – головна ознака, за якою можна відрізнити гнид від лупи).

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У ВАШОЇ ДИТИНИ ВИЯВИЛИ ВОШЕЙ?

Не сваріть дитину, вона в цьому не винна! Думка «педикульоз – результат неохайності» є помилковою. Воші «люблять» чисте волосся і не «лякаються» води. Не намагайтесь позбавитись цих паразитів народними засобами – це небезпечно. Якщо ви виявили вошей у дитини, зверніться до лікаря.

ПАРА ПЛЮС ЗА 10 ХВИЛИН ПОЗБАВИТЬ ВІД ВОШЕЙ ТА ГНИД

  • Однократне застосування – повне оздоровлення всієї родини
  • Ефективний завдяки вмісту двох активних компонентів
  • Зручна упаковка з розпилювачем дозволяє наносити препарат точно, рівномірно та без попадання до очей.
  • Застосовується для знезараження речей

ЯКЩО У ДИТИНИ СВЕРБИТЬ ГОЛОВА, УВАЖНО ОГЛЯНЬТЕ ЇЇ ВОЛОССЯ!